2.7.1. Налаштування профілю

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  2. Початок роботи з системою > 2.7. Опис власного профілю >

2.7.1. Налаштування профілю

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

У блоці Налаштування необхідно вказати наступні настройки:

1. У полі Електронна пошта вкажіть адресу електронної скриньки поточного користувача, на яку будуть надходити повідомлення.

clip0027

Коли користувач у полі Електронна пошта вперше вказує адресу власної електронної скриньки або змінює її на іншу адресу, то при натисканні на кнопку [Зберегти] на сторінці профілю користувача відображається додаткова кнопка [Надіслати підтвердження] (під полем Електронна пошта). В даному випадку необхідно виконати підтвердження нової електронної адреси (детальніше див. наступний крок поточного алгоритму).

2. При наявності, натисніть кнопку [Надіслати підтвердження]. При цьому, на вказану електронну скриньку автоматично надсилається лист для підтвердження реєстрації вказаної електронної скриньки в системі. В даному випадку необхідно виконати вхід до скриньки з вказаною електронною адресою, знайти лист для підтвердження електронної пошти та виконати підтвердження.

clip0030

Відображення кнопки [Надіслати підтвердження]

clip0031

Кнопка [Надіслати підтвердження] відображається лише в тому випадку, якщо вказана адреса електронної пошти знаходиться в стані підтвердження та не є активною.

Після підтвердження електронної пошти кнопка [Надіслати підтвердження] не відображається.

3. Для ролі Оператор документів доступна можливість обрати контролюючий Орган ДПС. Код ЄДРПОУ органу ДПС буде автоматично завантажено відповідно до вибраного Вами Органу ДПС.

STSSetup

Блок налаштування органу ДПС

4. У полі Телефон вкажіть номер контактного телефону для зворотного зв’язку.

5. Налаштуйте параметри отримання повідомлень по змінах в документах у блоці Отримувати нотифікації на електронну пошту по змінах в документах.

Для налаштування параметрів отримання повідомлень по змінах в документах у блоці Отримувати нотифікації на електронну пошту по змінах в документах необхідно встановити мітки у наступних полях:

4.1. У полі миттєво (по кожному документу окремо), якщо необхідно отримувати миттєве повідомлення на вказану поштову скриньку по кожному документу окремо, в яких відбулися зміни (редагування, підписання).

4.2. У полі раз на 2 години (зведена інформація про зміни в документах), якщо необхідно отримувати повідомлення кожні дві години на вказану поштову скриньку по документах, в яких відбулися зміни (редагування, підписання).

4.3. У полі раз на добу (зведена інформація про зміни в документах), якщо необхідно отримувати повідомлення один раз на добу на вказану поштову скриньку по документах, в яких відбулися зміни (редагування, підписання).

6. В блоці Наявність печатки можна встановити чи наявна для Вашої організації печатка.

7. Натисніть кнопку [Зберегти] у блоці Налаштування.