1.3. Перелік ролей для роботи з системою

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  1. Загальні відомості >

1.3. Перелік ролей для роботи з системою

Previous pageReturn to chapter overviewNext page
Глобальний адміністратор:  Створення та редагування контрагентів (організацій) в системі. Формування організації в групи. Формування користувачів в групи. Створення редагування та налаштування політики підписання. Налаштування профілю доступу для обраних видів документів. Налаштування рівнів безпеки для організації, користувачів і групи користувачів. Створення, редагування та завантаження маршрутів обробки. Налаштування правил погодження. Створення нових видів ВЕД документів. Створення нових видів ЗЕД документів. Системні налаштування сервісу.
 
Локальний адміністратор:  Налаштування профілю доступу для створених видів документів. Створення, редагування та блокування користувачів в рамках однієї організації. Налаштування даних організації.
 
Оператор внутрішніх документів: Створення, перегляд, редагування, підписання ВЕД документів. Можливість створення індивідуального маршруту обробки в рамках кожного створеного документа. Підтвердження документа підписом, печаткою або погодженням. Можливість перегляду документу, протоколу погодження, протоколу ознайомлення, маршруту обробки, та історії дій з  документом. Можливість експорту документу, редагування тегів, масове/точкове додавання пошукових тегів для документів ВЕД, масове/точкове видалення пошукових тегів для документів ВЕД, масовий експорт в Excel, пошук документів за атрибутами, та збереження налаштувань пошуку
 
Оператор документів: Створення, перегляд, редагування, підписання ЗЕД документів. Проходження опитування від фінансового моніторингу. Робота з модулем звітність.
 
Супервайзер: Можливість перегляду, підписання та зберігання документів у декількох організаціях.
 
Оператор ФінМон: Створення, обробка та аналіз запитів фінансового моніторингу.
 
Адміністратор ВЕД: Можливість перегляду всіх існуючих в системі документів ВЕД. Можливість перегляду документу, протоколу погодження, протоколу ознайомлення, маршруту обробки, та історії дій з  документом. Можливість експорту документу, редагування тегів, масове/точкове додавання пошукових тегів для документів ВЕД, масове/точкове видалення пошукових тегів для документів ВЕД, масовий експорт в Excel, пошук документів за атрибутами, та збереження налаштувань пошуку