2.2.1. Встановлення крипто сервісу

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  2. Початок роботи з системою > 2.2. Авторизація користувача в системі по апаратному ключу >

2.2.1. Встановлення крипто сервісу

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Для взаємодії з апаратним ключем попередньо обов'язково необхідно встановити крипто сервіс. При необхідності встановлення крипто сервісу у нижній частині форми Вхід по КЕП відображається панель рожевого кольору з відповідним повідомленням.

Для встановлення крипто сервісу необхідно виконати наступні дії:

1.На панелі рожевого кольору, яка відображається у нижній частині форми Вхід по КЕП, натисніть посилання Інсталяційний пакет для вашої системи (х64) (див. рисунок нижче).

1_2_1_1

Вибір інсталяційного пакету крипто сервісу для встановлення

В результаті, на Ваш комп'ютер відбувається автоматичне завантаження файлу ZIP з архівним файлом встановлення крипто сервісу WebCryptoService.N.N.NN.NNNN.x64.zip (де N.N.NN.NNNN - номер версії крипто сервісу). При цьому, у нижній частині поточної інтернет-сторінки відображається панель із назвою завантаженого файлу WebCryptoService.N.N.NN.NNNN.x64.zip. За замовчуванням, файл завантажується на диск комп’ютера у папку завантажень (як правило, C:\Users\ім’я користувача\Downloads).

2.Праворуч від назви завантаженого файлу WebCryptoService.N.N.NN.NNNN.x64.zip натисніть кнопку 1_2_1_2 (елемент 1 на рисунку нижче) та зі списку виберіть пункт Show in folder (Показати в папці) (елемент 2 на рисунку нижче).

1_2_1_3

Ініціювання відображення архівного файлу встановлення крипто сервісу у папці завантажень

В результаті, відображається папка завантажень, в якій знаходиться щойно завантажений архівний файл встановлення крипто сервісу WebCryptoService.N.N.NN.NNNN.x64.zip.

1_3_1_4

Відображення архівного файлу встановлення крипто сервісу у папці завантажень

3.Розархівуйте файл WebCryptoService.N.N.NN.NNNN.x64.zip. В результаті розархівування відображається файл web_crypto_service_installer.exe, який призначений для встановлення крипто сервісу.

1_3_1_5

Відображення файлу встановлення крипто сервісу у відповідній папці архіву

4.Двічі натисніть лівою кнопкою миші на назві файлу web_crypto_service_installer.exe для його запуску (тобто, для встановлення крипто сервісу). В результаті відображається вікно Web Crypto Service Setup.

1_3_1_7

Вікно для початку встановлення крипто сервісу

5.У вікні Web Crypto Service Setup натисніть кнопку [Install] для встановлення крипто сервісу. В результаті на Вашому комп'ютері відбувається встановлення крипто сервісу та у вікні Web Crypto Service Setup відображається рядок з індикатором процесу встановлення.

1_3_1_8

Вікно процесу встановлення крипто сервісу

По закінченню процесу встановлення крипто сервісу у вікні Web Crypto Service Setup відображається інформативне повідомлення про успішне виконання поточного процесу (а саме, Installation Successfully Completed).

1_3_1_9

Інформативне вікно про успішне встановлення крипто сервісу

6.У вікні Web Crypto Service Setup натисніть кнопку [Close] ([Закрити]) для закриття поточного вікна (та завершення процесу встановлення крипто сервісу).