4.10.1. Формування стандартних списків документів із програми М.E.Doc

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  4. Роль "Оператор документів" > 4.10. Інтеграція із програмою М.E.Doc >

4.10.1. Формування стандартних списків документів із програми М.E.Doc

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

На панелі навігації у блоці Документи М.E.Doc розташовані пункти, за допомогою яких у робочій області відображаються списки документів М.E.Doc, які відфільтровані за певними правилами. Для переходу до робочої області з потрібним списком натисніть на відповідний пункт панелі навігації. Наприклад, для відображення списку Документи М.E.Doc → Не розшифровані необхідно на панелі навігації у блоці Документи М.E.Doc вибрати пункт [Не розшифровані].

16_1_1

Форма перегляду списку документів Документи М.E.Doc → Не розшифровані

Нижче наведено перелік пунктів панелі навігації із блоку Документи М.E.Doc, які призначені для відображення наступних стандартних списків документів М.E.Doc:

1.

Пункт [Не розшифровані] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Не розшифровані, документи якого були завантажені із системи М.E.Doc у зашифрованому стані. Для перегляду та подальшої роботи із документами необхідно у поточному списку виконати операцію розшифрування.

У поточному списку документів доступна лише операція Розшифрувати документ (Розшифрувати групу документів).

2.

Пункт [Очікують підтвердження] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Очікують підтвердження, документи якого були завантажені із програми М.E.Doc та отримання у поточній системі яких необхідно підтвердити.

У поточному списку документів доступні операції Підтвердити отримання документа (Підтвердити отримання групи документів), ПереглянутиЗберегти ХМLЗберегти ХМL (Medoc).

3.

Пункт [Очікують підписання] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Очікують підписання, для документів якого було відправлено підтвердження у програми М.E.Doc про отримання їх у поточній системі та які необхідно підписати за допомогою КЕП.

У поточному списку документів доступні операції Підписати документ (Підписати групу документів), ПереглянутиЗберегти ХМLЗберегти ХМL (Medoc).

4.

Пункт [Очікують відправки] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Очікують відправки, документи якого очікують відправки назад до програми М.E.Doc.

У поточному списку документів доступні операції Відправити документ (Відправити групу документів), ПереглянутиЗберегти ХМLЗберегти ХМL (Medoc).

5.

Пункт [Очікують дії від контрагента] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Очікують дії від контрагента, документи якого очікують певної дії від контрагента.

У поточному списку документів доступні операції ПереглянутиЗберегти ХМLЗберегти ХМL (Medoc).

6.

Пункт [Підтвердженні контрагентом] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Підтвердженні контрагентом, документи якого були підтвердженні контрагентом.

У поточному списку документів доступні операції Розшифрувати документ (Розшифрувати групу документів)Зберегти ХМLЗберегти ХМL (Medoc).

7.

Пункт [Відхилені контрагентом] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Відхилені контрагентом, документи якого були відхилені контрагентом.

У поточному списку документів доступні операції ПереглянутиЗберегти ХМLЗберегти ХМL (Medoc).

8.

Пункт [Завершені] призначений для відображення списку документів Документи М.E.Doc → Завершені, документи якого були завантажені із програми М.E.Doc, оброблені у поточній системі та відправлені назад до програми М.E.Doc.

У поточному списку документів доступні операції ПереглянутиЗберегти ХМLЗберегти ХМL (Medoc).