4.10. Інтеграція із програмою М.E.Doc

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  4. Роль "Оператор документів" >

4.10. Інтеграція із програмою М.E.Doc

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Для роботи із документами із системи М.E.Doc призначені пункти панелі навігації із блоку Документи М.E.Doc.

16_1

Пункти панелі навігації із блоку Документи М.E.Doc

10_img1

Якщо поточний користувач авторизувався у системі за допомогою Email, то відсутня можливість працювати із документами системи М.E.Doc. В даному випадку пункти із блоку Документи М.E.Doc та сам блок Документи М.E.Doc не відображаються на панелі навігації.

Інтеграція із програмою М.E.Doc (далі - М.E.Doc) - це часткове об’єднання поточної системи («Засіб програмний для роботи з електронними документами») та комп’ютерної програми М.E.Doc. Інтеграція із програмою М.E.Doc відбувається шляхом завантаження документів із програми М.E.Doc, виконанням певних операцій над завантаженими документами та відправленням документів назад до програми М.E.Doc.

Інтеграція із програмою М.E.Doc відбувається за допомогою системи Птах. А саме, спочатку документи із програми М.E.Doc потрапляють до системи Птах, а потім - до поточної системи Засіб програмний для роботи з електронними документами. І навпаки, при відправленні документів до програми М.E.Doc спочатку документи із поточної Системи потрапляють до системи Птах, а потім - до програми М.E.Doc.

Нижче наведено порядок дій, які необхідно виконати із документом програми М.E.Doc у поточній системі:

1.

Завантажте документ із програми «М.E.Doc». Документи із програми М.E.Doc завантажуються до списку Документи М.E.Doc → Не розшифровані.

2.

Завантажте сертифікат контрагента для того, щоб мати змогу розшифрувати документ, завантажений із системи М.E.Doc. Операція Завантаження сертифікату контрагента доступна із будь-якого списку блоку Документи М.E.Doc.

3.

У списку Документи М.E.Doc → Не розшифровані розшифруйте вибраний документ (або розшифруйте групу вибраних документів) для того, щоб мати змогу переглянути документ, зберегти у вигляді XML або підписати документ за допомогою КЕП. Після розшифрування документ переміщується у список Документи М.E.Doc → Очікують підтвердження.

4.

У списку Документи М.E.Doc → Очікують підтвердження виконайте підтвердження отримання документа або отримання групи документів. Після підтвердження отримання документ переміщується у список Документи М.E.Doc → Очікують підписання.

5.

При необхідності, перегляньте документ,  який було завантажено із програми М.E.Doc та який попередньо було розшифровано.

6.

При необхідності, збережіть документ у вигляді XML-файлу поточної системи, який було завантажено із програми М.E.Doc та який попередньо було розшифровано.

7.

При необхідності, збережіть документ у вигляді XML-файлу («М.E.Doc»), який було завантажено із програми М.E.Doc та який попередньо було розшифровано.

8.

У списку Документи М.E.Doc → Очікують підписання підпишіть за допомогою КЕП вибраний документ (або підпишіть групу вибраних документів), який був попередньо розшифрований та було відправлено підтвердження контрагенту про отримання поточного документа. Після підписання документ переміщується у список Документи М.E.Doc → Очікують відправки.

9.

У списку Документи М.E.Doc → Очікують відправки виконайте відправлення вибраного документа до програми М.E.Doc (або виконайте відправлення групи вибраних документів), який був попередньо підписаний за допомогою КЕП. Після відправлення документ переміщується у список Документи М.E.Doc → Завершені.

Користувач має можливість у поточній системі виконувати наступні додаткові операції із документами системи М.E.Doc:

-

Сформувати стандартні списки документів, завантажені із системи М.E.Doc;

-

Виконати пошук документа/документів М.E.Doc у списку.