4.4.8. Додавання пошукового тегу до групи документів

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  4. Роль "Оператор документів" > 4.4. Групові операції з документами >

4.4.8. Додавання пошукового тегу до групи документів

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Додавання пошукового тегу до групи документів – операція, яка призначена для додавання пошукового тегу одночасно до декількох документів.

5_img1

Доступ до виконання операції Додавання пошукового тегу до групи документів визначається профілем доступу поточного користувача.

При виконанні поточної операції у даній версії системи реалізована можливість додавання одного (єдиного) тегу до групи документів. При необхідності додавання декількох тегів до групи документів необхідно виконати поточну операцію декілька разів, кожен раз вказуючи новий наступний тег.

Для додавання пошукового тегу до групи документів виконайте наступні дії:

1. Виконайте пошук документів у списку.

Виберіть зі списку документи для виконання поточної операції. Для цього виконайте аналогічні дії, описані у п. 3 розділу Групове переміщення документів до архіву.

В результаті, якщо вибрано хоча б один документ для додавання тегу, то у верхній частині робочої області відображаються:

панель синього кольору з інформацією про вибрану кількість документів;
кнопка [Додати теги]. На кнопці [Додати теги] у дужках відображається кількість вибраних документів, які доступні для виконання відповідної операції.

5_8_1

Відображення кнопки [Додати теги]

5_img2

Кнопка [Додати теги] відображається лише в тому випадку, якщо профілем доступу для поточного користувача дозволено виконання операцій Управління тегами та Перегляд документа.

Якщо кнопка [Додати теги] не відображається, то з питань налаштування профілю доступу зверніться, будь ласка, до Локального адміністратора та/або Глобального адміністратора Вашої системи.

2. Натисніть кнопку [Додати теги].

В результаті відображається форма Додати теги для N документів (де N – кількість вибраних документів у списку).

5_img66

Форма Додати теги для документів

3. У полі вводу вкажіть назву пошукового тегу та натисніть клавішу Enter на клавіатурі. В результаті назва вказаного пошукового тегу відображається у полі вводу.

Якщо вводити початкові літери назви пошукового тегу, то у полі вводу може відображатися список із вже існуючими тегами, назви яких розпочинаються з тих самих літер. В цьому випадку виберіть необхідний тег зі списку.

4. Натисніть кнопку [Зберегти].

В результаті успішного додавання тегу для вибраних документів відображається наступне інформативне повідомлення:

5_img67

Повідомлення про успішне додавання тегу для вибраних документів

5.    Натисніть кнопку [Закрити] для закриття повідомлення.

При цьому у списку на кожній плитці вибраного документа відображається щойно добавлений пошуковий тег (елемент 1 на рис. нижче).

5_8_4

Відображення добавленого тегу у документах списку