4.7.3. Підписання та відправлення звіту до ДПІ

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  4. Роль "Оператор документів" > 4.7. Робота зі звітами >

4.7.3. Підписання та відправлення звіту до ДПІ

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Щоб підписати за допомогою КЕП та відправити підписаний звіт до ДПІ (Державної податкової інспекції) виконайте наступні дії:

1. Виконайте  у списку Звіти попередній пошук звіту зі станом Створено.

2. В кінці відповідного реєстраційного запису звіту натисніть кнопку  (1) та виберіть з переліку доступних операцій пункт Підписати та відправити (2).

8_img24

Вибір операції Підписати та відправити звіт

В результаті відображається форма Підписання звіту.

8_img25

Форма Підписання звіту за допомогою файлового ключа

3.

На формі Підписання звіту виконайте наступні дії:

3.1. Встановіть перемикач у положення Файловий ключ, якщо необхідно підписати звіт за допомогою файлового ключа КЕП.

Далі, у поточному розділі, наведено детальний опис підпису звіту за допомогою файлового ключа КЕП.

Note

Якщо необхідно підписати звіт за допомогою апаратного ключа, то встановіть перемикач у положення Апаратний ключ. В результаті, форма Підписання звіту змінюється:

8_img23

Форма підписання звіту для зчитування апаратного електронного ключа

У верхній частині форми може відображатися панель рожевого кольору з повідомленням для встановлення крипто сервісу. Перед підписанням звіту за допомогою апаратного ключа обов'язково необхідно виконати встановлення крипто сервісу. Для цього виконайте дії, аналогічні до дій у р. Встановлення крипто сервісу.

Для підписання документів за допомогою апаратного ключа виконайте дії, аналогічні до п.п. 3-6 розділу Авторизація користувача в системі по апаратному КЕП

3.2. У полі Назва КНЕДП вкажіть (виберіть зі списку) назву кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (скорочено КНЕДП).

3.2. У полі Шлях до ключа натисніть кнопку [Вибір файлу]. В результаті відображається вікно, в якому оберіть файл з особистим ключем (наприклад, файл з ім’ям Key-6.dat, або *.zs2, *.jks, *.pfx) та натисніть кнопку [Відкрити]. В результаті вікно вибору файлу ключа закривається, а в полі Шлях до ключа відображається вибраний файл.

3.3. У полі Пароль до ключа вкажіть пароль захисту вибраного ключа.

3.4. Натисніть кнопку [Підписати]. В результаті відбувається ідентифікація користувача, після вдалої ідентифікації користувача відбувається підписання звіту.

В результаті успішного підписання звіту, вибраний звіт автоматично відправляється в Державну податкову інспекцію, та стан вибраного звіту у списку звітів змінюється на Передано.

8_img26

Відображення у списку підписаного та відправленого до ДПІ звіту