Перегляд інформації про квитанцію

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  4. Роль "Оператор документів" > 4.7. Робота зі звітами > Робота з квитанціями/повідомленнями вибраного звіту >

Перегляд інформації про квитанцію

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Щоб переглянути інформацію про квитанцію вибраного звіту виконайте наступні дії:

 
1. Ініціюйте операцію перегляду списку квитанцій та повідомлень вибраного звіту.

2. При необхідності, у списку квитанцій та повідомлень виконайте попередній пошук квитанції.

3. В кінці відповідного реєстраційного запису квитанції натисніть кнопку  (1) та виберіть з переліку доступних операцій пункт Переглянути (2).

 

8_img47

Вибір операції Переглянути квитанцію

Якщо поточна квитанція попередньо була розшифрована, то після вибору з переліку доступних операцій пункту Переглянути відображається  форма перегляду інформації про квитанцію:

8_img48

Форма перегляду інформації про квитанцію

Якщо поточна квитанція попередньо не була розшифрована, то після вибору з переліку доступних операцій пункту Переглянути відображається форма Квитанція № n для розшифрування даних квитанції (де n – порядковий номер квитанції).

8_img49

Зчитування електронного ключа

Дані квитанції зашифровані на особистий сертифікат поточного користувача системи. Для перегляду квитанції її потрібно розшифрувати.

Для розшифрування квитанції виконайте наступні дії:

4.

На формі Квитанція № n (де n – порядковий номер квитанції) виконайте наступні дії:

4.1.

Встановіть перемикач у положення Файловий ключ, якщо необхідно розшифрувати квитанцію за допомогою файлового ключа КЕП.

Далі, у поточному розділі, наведено детальний опис розшифрування квитанції за допомогою файлового ключа КЕП.

Note

Якщо необхідно розшифрувати квитанцію за допомогою апаратного ключа, то встановіть перемикач у положення Апаратний ключ. В результаті, поточна форма розшифрування квитанції змінюється:

8_img46

Форма розшифрування квитанції для зчитування апаратного електронного ключа

У верхній частині форми може відображатися панель рожевого кольору з повідомленням для встановлення крипто сервісу. В даному випадку, перед розшифруванням квитанції за допомогою апаратного ключа обов'язково необхідно виконати встановлення крипто сервісу. Для цього виконайте дії, аналогічні до дій у р. Встановлення крипто сервісу.

Для підписання документів за допомогою апаратного ключа виконайте дії, аналогічні до п.п. 3-6 розділу Авторизація користувача в системі по апаратному КЕП

4.2.

У полі Назва КНЕДП вкажіть (виберіть зі списку) назву кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (скорочено КНЕДП).

4.3.

У полі Шлях до ключа натисніть кнопку [Вибір файлу]. В результаті відображається вікно, в якому оберіть файл з особистим ключем (наприклад, файл з ім’ям Key-6.dat, або *.zs2, *.jks, *.pfx) та натисніть кнопку [Відкрити]. В результаті вікно вибору файлу ключа закривається, а в полі Шлях до ключа відображається вибраний файл.

4.4.

У полі Пароль до ключа вкажіть пароль захисту вибраного ключа.

4.5.

Натисніть кнопку [Розшифрувати]. В результаті відбувається ідентифікація користувача, після вдалої ідентифікації користувача відбувається розшифрування квитанції. Як результат успішного розшифрування квитанції, в робочій області відображається форма перегляду інформації про квитанцію.

При натисканні на кнопку [Закрити] форма перегляду інформації про квитанцію закривається.