2.4. Авторизація користувача за доменним обліковим записом (ActiveDirectory)

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  2. Початок роботи з системою >

2.4. Авторизація користувача за доменним обліковим записом (ActiveDirectory)

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

 

Note

Щоб виконати авторизацію користувача в системі за доменним обліковим записом попередньо необхідно звернутися до Глобального адміністратора системи для виконання необхідних налаштувань.

Для авторизації користувача в системі за доменним обліковим записом (AD) необхідно на сторінці запуску системи виконати наступні дії:

1.У верхньому правому кутку сторінки натисніть кнопку [Увійти] (1) та зі списку виберіть пункт Увійти за доменним обліковим записом (AD) (2).

1_4_1

Ініціювання входу в систему за доменним обліковим записом (AD)

В результаті відображається сторінка авторизації користувача Вхід за доменним обліковим записом (ActiveDirectory).

1_4_2

Сторінка авторизації користувача в системі за доменним обліковим записом (AD)

2.У верхньому полі Введіть логін (без домену) вкажіть логін без домену.
3.У полі Вкажіть пароль вкажіть пароль авторизації.
4.У полі Введіть зображені символи (елемент 1 на рис. нижче) вкажіть символи, які зображені вище у полі сірого кольору (елемент 2 на рис. нижче).

1_3_3

Поля для вводу символів

Note

Для поновлення символів у полі сірого кольору (елемент 2 на рис. вище) необхідно натиснути на написі Поновити зображення (елемент 3 на рис. вище).

5.Натисніть кнопку [Вхід].

В результаті відбувається ідентифікація користувача. Після успішної ідентифікації  користувача відбувається його авторизація в системі та відображається сторінка з персональним кабінетом системи.

Note

Якщо при натисканні на кнопку [Вхід] відображається повідомлення про помилку "Ви не маєте права на вхід до системи. Перевірте правильність введення логіну та паролю" та сторінка з персональним кабінетом користувача системи не відображається, то необхідно звернутися до Глобального адміністратора системи для виконання необхідних додаткових налаштувань.