5.4.5. Відображення документів списку у вигляді таблиці

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  5. Роль "Супервайзер" > 5.4. Персональний кабінет користувача >

5.4.5. Відображення документів списку у вигляді таблиці

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Якщо документи у списку відображаються у вигляді плиток, то в системі реалізована можливість відобразити документи списку у вигляді записів таблиці.

Щоб відобразити записи документів списку у вигляді таблиці натисніть на кнопку 2_5_1, яка розташована у правому верхньому кутку списку документів.

2_5_2

Ініціювання відображення документів у списку у вигляді таблиці

В результаті, записи документів у списку відображаються у вигляді таблиці.

2_5_3

Відображення документів списку у вигляді записів таблиці

Note

Якщо ширина сторінки інтернет-браузера більше 1200 px, то в робочій області системи не можливо відобразити будь-який список документів у вигляді записів таблиці. При цьому будь-який список документів завжди відображається лише у вигляді плиток (в системі не відображається кнопка переходу в режим таблиці 2_5_1). Тому, що при великій ширині сторінки інтернет-браузера список документів у вигляді записів таблиці являється не інформативним та не зручно працювати з документами такого списку.

2_5_4

Відсутність кнопки переходу в режим таблиці

В даному випадку, для відображення списку документів у вигляді записів таблиці необхідно ширину сторінки інтернет-браузера зробити меншою 1200 px.

 

Note

Детальний опис записів документів у вигляді таблиці представлений у п. Опис запису документа, що представлений у табличному вигляді.