5.4. Персональний кабінет користувача

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  5. Роль "Супервайзер" >

5.4. Персональний кабінет користувача

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Ваш персональний кабінет - це захищений електронний кабінет користувача системи, де Ви можете переглядати та перевіряти, створювати та підписувати КЕП електронні документи, миттєво обмінюватись документами з клієнтами та контрагентами.

У блоці персональних даних (1) відображається інформація про назву організації, код ЄДРПОУ/ДРФО/ІПН (при наявності), посаду поточного користувача, термін дії завершення КЕП.

Також, якщо у Вас здійснено вхід до системи з іншого пристрою, буде відображено спеціальне поле Активні сесії з відповідною кількістю активних входів у систему.

Іконка [Мій профіль] (2),  призначена для налаштування власного профілю, а також містить кнопку [Вихід] для завершення роботи з системою.

Кнопка [Супервайзер] (3), яка відображається ліворуч від кнопки [Мій профіль] (2), призначена для вибору зі списку іншої ролі поточного користувача. Кнопка [Супервайзер] відображається лише в тому випадку, якщо у поточного користувача зареєстровано більше однієї ролі для роботи із системою.

2_1

Елементи інтерфейсу кабінету користувача Супервайзера

На панелі навігації (4), яка розташована у лівій частині сторінки кабінету користувача, відображаються пункти для роботи із системою.

Пункт Придбати КЕП онлайн (5) призначений для відображення інтернет-сторінки купівлі он-лайн послуг КЕП та ліцензії продуктів Арт-Звіт Плюс, Арт-Офіс, Арт-Крипто.

На панелі навігації (4) містяться наступні елементи для роботи з системою:

·

Пункт [Організації] (6). Призначений для відображення списку організацій.

·

Пункт [Пошук документів] (7). Призначений для відображення пошуку документів організацій