7.1. Персональний кабінет Адміністратора внутрішніх документів

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  7. Роль "Адміністратор ВЕД" >

7.1. Персональний кабінет Адміністратора внутрішніх документів

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Ваш персональний кабінет - це захищений електронний кабінет користувача системи, де Ви можете переглядати та перевіряти електронні документи,виконувати експорт документів,масове/точкове додавання пошукових тегів до документу, масове/точкове видалення пошукових тегів документу.

У блоці персональних даних (1) відображається інформація про назву організації, код ЄДРПОУ/ДРФО/ІПН (при наявності), посаду поточного користувача, термін дії завершення КЕП.

Також, якщо у Вас здійснено вхід до системи з іншого пристрою, буде відображено спеціальне поле Активні сесії з відповідною кількістю активних входів у систему.

Іконка [Мій профіль] (2),  призначена для налаштування власного профілю, а також містить кнопку [Вихід] для завершення роботи з системою.

Кнопка [Адміністратор ВЕД] (3), яка відображається ліворуч від іконки [Мій профіль] (2), призначена для вибору зі списку іншої ролі поточного користувача. Кнопка [Адміністратор ВЕД] (3) відображається лише в тому випадку, якщо у поточного  користувача зареєстровано більше однієї ролі для роботи із системою.

 

clip0187

Елементи інтерфейсу кабінету користувача Адміністратор ВЕД

На панелі навігації (4), яка розташована у лівій частині сторінки кабінету користувача, відображаються пункти для роботи із системою.

Пункт Придбати КЕП онлайн (5) призначений для відображення інтернет-сторінки купівлі он-лайн послуг КЕП та ліцензії продуктів Арт-Звіт ПлюсАрт-ОфісАрт-Крипто.

Поле (6) призначене для фільтрації списку документів за періодами їх реєстрації із блоку Всі панелі навігації.

На панелі навігації (4) (в залежності від налаштувань Вашої організації) можуть міститися наступні елементи для роботи з системою:

- Блок [Всі] (7), який містить всі створені ВЕД документи в системі

-Блок [Очікує підписання] (8) який містить Вед документи які очікують підписання кимось із співробітників організації.

-Блок [Очікує печатки] (9) який містить Вед документи які очікують підписання ключем печаткою кимось із співробітників організації.

-Блок [Очікує погодження] (10) який містить Вед документи які очікують погодження  кимось із співробітників організації.

-Блок [Відхилені] (11) який містить Вед документи які відхилені, з будь якої причини кимось з співробітників організації.

-Блок [Завершені] (12) який містить Вед документи які перебувають в стані завершені

-Блок [Пошук] (13) містить в собі форму пошуку документу по будь яким його атрибутам, та можливість збереження пошукових шаблонів.

-Блок [Настанова користувача] (14) містить в собі настанову користувача, короткий опис ролей, та основи користування системою.

-Блок [Пошукові теги] (15) містить в собі пошукові теги, додані до документів, та здійснення пошуку по ним

Перехід між пунктами панелі навігації активує у робочій області (16), яка розташована у правій частині кабінету користувача, відповідні форми та списки документів.

clip0188

Панель навігації

Панель 17 призначена для налаштування відображення заданої кількості документів на сторінці у списку.

Панель 18 призначена для переходу на наступну/попередню/першу/останню сторінку у списку документів.