5.2.4. Збереження файлу документа на диск

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  5. Роль "Супервайзер" > 5.2. Робота з документами >

5.2.4. Збереження файлу документа на диск

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Збереження файлу документа на диск – операція, яка призначена для збереження файлу документа на вказаний диск комп’ютера.

Для збереження файлу документа на диск виконайте наступні дії:

1.

Відобразіть список документів вибраної організації та, при необхідності, виконайте пошук документа у списку, файл якого необхідно зберегти на диск. Або скористайтеся формою розширеного пошуку документів для пошуку документа.

2.В кінці запису документа (представленого у табличному вигляді), у колонці Дії, натисніть кнопку 4_2_2 (1) та з переліку доступних операцій виберіть пункт [Зберегти на диск].

5_3_1

Відображення пункту Зберегти на диск для документа, представленого у табличному вигляді

Note

Якщо документ відображається у вигляді плитки, то для ініціювання операції збереження файлу документа на диск виконайте наступні дії:

1.Підведіть курсор миші до відповідної плитки документа у списку документів робочої області. При цьому відповідна плитка документа виділяється блакитним кольором та в кінці плитки, у верхній її частині, відображається панель інструментів.

2. На панелі інструментів плитки документа натисніть кнопку 5_3_3 [Зберегти на диск].

5_3_2

Відображення кнопки Зберегти на диск для документа, представленого у вигляді плитки

 

В результаті відбувається завантаження файлу документа, який зберігається на диск комп’ютера у папку завантажень (за замовчуванням, у папку C:\Users\ім’я користувача\Downloads).