5.3. Опис власного профілю

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  5. Роль "Супервайзер" >

5.3. Опис власного профілю

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Для відображення форми налаштування власного профілю необхідно натиснути кнопку [Мій профіль], яка відображається ліворуч у правому верхньому куту робочої області.

6_1

Ініціювання відображення власного профілю

В результаті в робочій області відображається сторінка Мій профіль.

Якщо авторизація користувача в системі була виконана за допомогою КЕП (файлового КЕП або апаратного ключа), то сторінка Мій профіль має наступний вигляд:

6_2

Сторінка Мій Профіль, авторизація користувача якого в системі була виконана за допомогою КЕП

Сторінка Мій профіль складається з наступних блоків:

·

Загальна інформація. У блоці Загальна інформація відображається інформація про назву організації, код ЄДРПОУ/код ДРФО/ІПН користувача, посаду користувача та термін дії КЕП (якщо авторизація користувача в системі була виконана за допомогою КЕП). Якщо авторизація користувача в системі була виконана за допомогою Email, то у блоці Загальна інформація відображається лише  інформація про код ЄДРПОУ/код ДРФО/ІПН користувача.

·

Перегляд та погодження дозволено в наступних організаціях. У блоці відображається перелік організацій, документи яких дозволено переглядати та погоджувати поточним користувачем.

·

Налаштування. Даний блок призначений для вводу адреси електронної скриньки поточного користувача, номер контактного телефону для зворотного зв’язку та параметрів отримання повідомлень по змінам в документах.

·

Зміна паролю. Відображається лише в тому випадку, якщо було здійснено авторизацію користувача в системі за допомогою Email. Даний блок призначений для зміни паролю при авторизації

·

Зразки підписів. Даний блок призначений для налаштування графічних зразків підписів.